Новоушицька районна державна адміністрація Хмельницької області
English          Русский


Карта сайта
Адміністратор сайта


Н О В И Н И - П О Д І Ї - І Н Ф О Р М А Ц І Ї


3 липня відбудеться пряма телефонна лінія з головою адміністрації Ю.Танасійчуком.
Телефонуйте з 10.00 до 11.00 на номер 0688449980, з 11.00 до 11.30 - (03847) 21170


 
МІП презентувало комунікаційну кампанію до Дня кримськотатарського прапора

     25 червня 2018 року у прес-центрі ІА «Укрінформ» відбулася прес-конференція на тему «Презентація заходів до Дня кримськотатарського прапора».
    Під час прес-конференції Міністерство інформаційної політики України презентувало загальнонаціональну комунікаційну кампанію до 26 червня - Дня кримськотатарського прапора.
    Кампанія представлена бордами та сітілайтами, які будуть розміщені у Києві та областях, та тематичними відеороликами, які будуть запущені в ротацію в якості соціальної реклами на загальнонаціональних телеканалах.
     «Уже третій рік поспіль ми системно підтримуємо відзначення цієї пам’ятної дати у рамках інформаційної реінтеграції Криму. Як і раніше, наша кампанія проходитиме під гаслом «Два прапори - єдина країна». Ця комунікаційна кампанія, як і інші заходи, є нашою можливістю зберігати нервовий зв’язок з окупованим Кримом, де кримськотатарський прапор, як і український, є non grata», - зазначила Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова.
    У прес-конференції також взяли участь заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров та голова правління ГО «Кримськотатарський ресурсний центр» Ескендер Барієв. Вони розповіли про заплановані заходи з відзначення Дня кримськотатарського прапора у Києві та інших містах України.
    Зокрема, завтра, 26 червня, у столиці України відбудеться автопробіг, урочиста хода, мітинг на Майдані Незалежності та святковий концерт.

    25.06.2018


 
    45 стажерів розпочали роботу в Міністерствах та Уряді у рамках Національної програми стажувань в ЦОВВ

    До 1 вересня всі лікарні мають оприлюднити інформацію про наявні ліки, - Глава Уряду

    25.06.2018


 


Увага! Конкурс на зайняття вакантної посади!

    Головним територіальним управлінням юстиції у Хмельницькій області 08.06.2018 року оголошено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби.
    Ознайомитись з умовами проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - державного виконавця Новоушицького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області можна за цим посиланням.

    25.06.2018


  

Відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби

     23 червня в великій залі засідань районної державної адміністрації та районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби за участю голови райдержадміністрації Ю.Танасійчука, керуючого справами виконавчого апарату районної ради В.Зваричука та державних службовців району.
    Під час урочистостей за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня державної служби грамотою Хмельницької обласної державної адміністрації нагороджено Кошовську Л.П. - начальника відділу управління персоналом апарату Новоушицької районної державної адміністрації, подякою Хмельницької обласної державної адміністрації нагороджено Яцюк В.А. - завідуючу сектором автоматизованої обробки інформації відділу бухгалтерського обліку управління соціального захисту населення Новоушицької районної державної адміністрації.
    За сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, активну діяльність, спрямовану на вирішення питань соціально-економічного, культурного розвитку Новоушицького району, значний особистий внесок у справу забезпечення якісної, ефективної діяльності органів державної влади та з нагоди Дня державної служби грамотою Хмельницької обласної ради нагороджено Якубову А.Л. - начальника юридичного відділу апарату Новоушицької районної державної адміністрації, подякою Хмельницької обласної ради нагороджено Гребенюка Г.П. - заступника начальника, начальника Новоушицького відділення Кам’янець-Подільської об’єднаної державної податкової інспекції.

     За сумлінну працю, добросовісне виконання посадових обов’язків та з нагоди професійного свята – Дня державної служби подяками Новоушицької районної державної адміністрації та районної ради відзначено: Божик С.В. - головного спеціаліста інформаційних технологій та захисту інформації Управління Державної казначейської служби України у Новоушицькому районі, Кримчак С.В. - начальника відділу з питань призначення та перерахунку пенсій № 11 управління застосування пенсійного законодавства Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області, Рибчинського В.А. - заступника начальника управління агропромислового розвитку Новоушицької районної державної адміністрації, Мельник Н.М. - начальника служби у справах дітей Новоушицької районної державної адміністрації та Шмігеля І.В. - начальника Новоушицького районного сектору управління Державної міграційної служби України в області.
    Грамотами Хмельницької обласної організації профспілки працівників державних установ України нагороджено: Савіцьку Н.Г. - начальника відділу доходів управління фінансів Новоушицької районної державної адміністрації та Гайдук Н.В. - головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Новоушицької районної державної адміністрації.
    Також головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Новоушицької районної державної адміністрації Кульбідюка В.Ю. нагороджено грамотою первинної профспілкової організації Новоушицької районної державної адміністрації
    Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу.

    25.06.2018


 

    23.06.2018


 

До уваги підприємств та організацій!

    У рамках Програми Федерального міністерства економіки і енергетики з перепідготовки управлінських кадрів Німеччина – Україна: Fit for Partnership with Germany – Готуємося до партнерства з Німеччиною 4 липня 2018 року заплановано проведення за участю експертів проекту GIZ ;бізнес-майстерні – «Співробітництво з Німеччиною. Міфи та реальність». Захід відбудеться за адресою: м.Хмельницький, вул.Подільська,109/1.
    Участь у семінарі сприятиме формуванню управлінського потенціалу бізнес-середовища, зокрема за рахунок можливості стажування у Німеччині.
    Стажування реалізується за рахунок Уряду Федеративної Республіки Німеччина спільно з товариством GIZ та направлене на ознайомлення з веденням бізнесу в Німеччині, встановлення ділових контактів та реалізації бізнес-проектів із зарубіжними компаніями.

    23.06.2018


 

Президент України провів телефонну розмову з Президентом Росії

     Глава Української держави закликав звільнити українських заручників, які утримуються в російських тюрмах та на окупованих нею територіях.
    Він також наголосив на важливості допуску Уповноваженого з прав людини Людмили Денісової до Олега Сенцова та інших ув’язнених українців.
    Читати далі на офіційному інтернет-представництві Президента України

    21.06.2018  

Відбулося позачергове засідання сесії районної ради

     Голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук взяв участь у засіданні позачергової сесії районної ради. На порядок денний було винесено 8 питань.
     Детальніше про перелік питань та рішення сесій можна ознайомитись на сайті районної ради.

    21.06.2018 

До уваги автомобільних перевізників!

    Новоушицька районна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурс на право здійснення перевезення пасажирів в звичайному режимі руху на приміських автобусних маршрутах загального користування у прямому та зворотному напрямках (об’єкт конкурсу).

    Ознайомитись з умовами проведення конкурсу

    Зразки документів

    21.06.2018


 
    У поточному році кадастрові реєстратори Хмельниччини зареєстрували 26 575 земельних ділянок

    Прем’єр-міністр під час звіту Уряду: 2017 рік став роком відкриття нових можливостей в більшості сфер

    20.06.2018


 
     Хмельниччина серед лідерів у реалізації реформи системи місцевого самоврядування, – В. Лозовий

     Відбулося засідання колегії Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області

     Схвалено рішення щодо спрямування у регіони субвенції на розвиток сільської медицини, — Зубко

    20.06.2018  

Діалог із бізнесом

    20 червня у залі засідань районної ради та райдержадміністрації відбулася зустріч голови райдержадміністрації Ю.Танасійчука із представниками бізнесу нашого району. Головна тема зустрічі: «Підвищення рівня заробітної плати та детінізація бізнесу».
    В ході зустрічі з інформаціями виступили інспектор праці селищної ради Т.Солодка, начальник відділу обслуговування громадян Головного управління пенсійного фонду України в області Т.Кріль, керівник Новоушицького відділення податкової інспекції Г.Гребенюк, начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації В.Гарбуз, начальника відділу економіки, інвестицій та інформаційного забезпечення селищної ради О.Тарадайко.
    У своїх повідомленнях доповідачі звернули увагу присутніх на законодавчі гарантії оплати праці, оформлення трудових відносин, погашення заборгованості з виплати заробітної плати та забезпечення повноти сплати внесків на загальнообов’язкове соціальне страхування.
    Посадовці надали відповіді на запитання присутніх на заході підприємців та закликали до активного діалогу з порушених на зустрічі питань.
    На завершення зустрічі голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук акцентував увагу суб’єктів господарювання району на дотримання чинного законодавства про працю.

    20.06.2018НОВИНИ за попередні періоди:
2018 рік
2017 рік
2016 рік
2015 рік
НА ГОЛОВНУ


© 2005-2018 Новоушицька районна державна адміністрація Хмельницької області

UkrNET - поисково-информационный ресурс


Версія сайта для осіб з вадами зору

Основний дизайн сайта

Ласкаво просимо!

Зворотній зв'язок:

e-mail:
admin@nu-rda.gov.ua поштова адреса:
вул.Подільська, 17,
смт Нова Ушиця
Хмельницкої області,
Україна, 32600

телефони:
+380688449980, (03847)21281, (03847)21170
fax: (03847)21878


"Гаряча лінія" з головою адміністрації:
перший вівторок місяця
з 10.00 до 11.30
за телефонами
+380688449980, (03847)21170


Режим роботи райдержадміністрації:

понеділок-четвер:
8.00-17.15
п'ятниця:
8.00-16.00
перерва на обід:
12.00-13.00
вихідні дні:
субота, неділя

Каталог
корисних
посилань