Адміністратор сайта***

Хмельницький обласний центр зайнятості інформує

Шукаєте роботу? Допоможе кар’єрний радник (.pdf, 0,231 Мб)

12.11.2019

На захисті прав та законних інтересів дітей

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Петра Мазура відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.

На порядок денний комісії було винесено 5 питань.

Члени комісії затвердили індивідуальні плани соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку в службі у справах дітей райдержадміністрації .

Мешканка с.Нова Гута звернулася з заявою щодо повернення її малолітнього сина, дитини-інваліда, який перебуває у Хмельницькому спеціалізованому будинку дитини "Берізка" , у сім’ю.

Дві заяви надійшли від неповнолітніх жителів сіл Вахнівці та Любомирівка щодо надання дозволу на вчинення всіх необхідних дій для отримання ними безоплатно у власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства.

Крім того, комісія розглянула заяву мешканки смт Нова Ушиця щодо підтвердження місця проживання її неповнолітнього сина для його тимчасового виїзду за межі України.

Члени комісії вивчили усі надані документи, у результаті чого прийняли відповідні рішення.

12.11.2019

Конкурс мікропроектів!

Хмельницька обласна рада повідомляє, що 01.11.2019 року розпочинається прийом заявок для участі у конкурсі мікропроектів на виконання рішення обласної ради від 27.09.2018 №61-15/2017 «Про програму проведення обласного конкурсу мікропроектів сталого місцевого розвитку у Хмельницькій області на 2017 – 2020 роки».

Конкурсною радою визначено початок проведення Конкурсу – 01.11.2019 року, закінчення прийому заявок для участі у Конкурсі – 02.12.2019 року.

Для участі в Конкурсі приймаються мікропроекти пов’язані з:

– охороною навколишнього середовища;

– застосуванням енергоефективних технологій на об’єктах, будинках та комплексах населених пунктів;

– реконструкцією, будівництвом, облаштуванням перспективних об’єктів соціально-культурного призначення, які стимулюватимуть духовний та культурний розвиток громад;

– збереження історико-культурної спадщини.

Участь у Конкурсі можуть брати органи самоорганізації населення, громадські організації, благодійні фонди, ініціативні групи (за попередньою згодою відповідного органу місцевого самоврядування), сільські, селищні, міські ради, а також ради об’єднаних територіальних громад. Повна інформація про умови проведення Конкурсу та необхідний пакет документів, який має містити поданий мікропроект описаний в тексті Програми та її додатках. Звертаємо увагу, що загальна кошторисна вартість мікропроекту не може перевищувати 300 тисяч гривень. Обов’язковою умовою отримання коштів субвенції з обласного бюджету є власний внесок Конкурсанта: залучення дo бюджету мікропроекту коштів місцевих бюджетів та коштів з інших джерел, не заборонених законодавством України.

Конкурсанти повинні подати документи у паперовому вигляді та надіслати їх на електронну адресу Хмельницької обласної ради ekrozvytok@km-oblrada.gov.ua

Повна версія тексту Програми.

Джерело: http://km-oblrada.gov.ua/do-uvagi-usikh-zacikavlenikh-15/.

08.11.2019

Новоушицький відділ Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури інформує

До 4 років 8 місяців позбавлення волі засуджено мешканця смт Нова Ушиця, який вчинив крадіжку (.pdf, 0,120 Мб)

08.11.2019

Хмельницький обласний центр зайнятості інформує

Майже 30 тис. безробітних громадян скористалися послугами Хмельницької обласної служби зайнятості (.pdf, 0,220 Мб)

08.11.2019

Відбулась конференція районної організації ветеранів

Сьогодні у великій залі засідань районної ради і райдержадміністрації відбулась конференція районної ради організації ветеранів.

У її роботі взяли участь голова райдержадміністрації Юрій Танасійчук, а також голова районної ради Олександр Проциш, селищний голова Олег Московчук, голова обласної ради організації ветеранів Володимир Купратий, керівники окремих підприємств, установ і організацій району, голови первинних сільських організацій ради ветеранів, сільські голови, старости.

Делегати конференції проаналізували звіт голови ревізійної комісії, обрали голову організації, членів президії, голову ревізійної комісії та делегатів на конференцію обласної ради організації ветеранів.

07.11.2019

До уваги автомобільних перевізників!

Новоушицька районна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурс на право здійснення перевезення пасажирів в звичайному режимі руху на приміських автобусних маршрутах загального користування у прямому та зворотному напрямках (об’єкт конкурсу).

Ознайомитись з умовами проведення конкурсу

06.11.2019

Хмельницький обласний центр зайнятості інформує

Комплекс заходів від Державної служби зайнятості у разі вивільнення (скорочення) працівників (.pdf, 0,215 Мб)

06.11.2019

Запрошуємо взяти участь у написанні Всеукраїнського диктанту національної єдності

8 листопада 2019 року, напередодні Дня української писемності та мови, відбудеться Всеукраїнський диктант національної єдності, який транслюватиме Перший канал UA: Українське радіо.

Читатиме диктант відомий мовознавець, автор підручників і посібників з української мови та літератури Олександр Авраменко, який складає текст диктанту останні 13 років. Цього року автор внесе у текст кілька елементів на перевірку нової редакції чинного правопису.

Кожен охочий може долучитися до участі у радіо диктанті - акції, яка єднала, єднає і єднатиме націю за будь-яких умов, обставин та часів!

Початок заходу 8 листопада 2019 року об 11:00.

Вмикайте радіо, телебачення або інтернет та долучатейсь до акції!

У приміщенні Новоушицької центральної бібліотеки здійснюватиметься трансляція диктанту. Пропонуємо усім охочим долучитись до нас!

06.11.2019

До уваги споживачів, які мають пільги за оплату житлово-комунальних послуг!

За інформацією Міністерства розвитку громад на території України, змінюється механізм порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Починаючи з жовтня 2019 року відповідно до Закону України від 09.11.17 № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» пільга надається у грошовій формі.

Розраховані органами соціального захисту населення суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).

Пільговикам, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта).

У зв’язку з цим платіж за послугу нараховується у повному обсязі, без врахування знижки, яка надається пільговику.

У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк» (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі).

Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується в Україні вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки не нарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року. У такому разі рекомендуємо звернутися до органу соціального захисту населення за місцем проживання. Сума пільги у такому випадку за жовтень буде донарахована в наступному місяці.

06.11.2019

Бюджет-2020 – бюджет розвитку держави та безпеки людей, – Олексій Гончарук

06.11.2019

Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області запрошує на службу до поліції на вакантні посади

Для участі у конкурсному відборі необхідно, на сайті ГУНП в Хмельницькій області, заповнити анкету.

Довідкову інформацію можна отримати за телефонами: 0(382) 69 25 06, 0(382) 69 22 39, 067-381-49-08, 067-381-50-28 з 9.00 до 18.00 в робочі дні.

Адреса розташування сектору відбору ГУНП в Хмельницькій області – м.Хмельницький, вул.Зарічанська, 7.

06.11.2019

На захисті прав та законних інтересів дітей

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Петра Мазура відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.

На порядок денний комісії було винесено 15 питань.

Члени комісії затвердили індивідуальні плани соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку в службі у справах дітей райдержадміністрації та щорічний звіт про функціонування прийомної сім’ї мешканців смт Нова Ушиця.

Жителька с.Глибочок звернулася з заявою щодо надання дозволу на представлення інтересів її малолітніх дітей, при набутті ними права власності на земельну частку (пай).

Сім заяв надійшло від мешканців смт Нова Ушиця, сіл Браїлівка, Куча, Каскада, Мала Стружка та Пилипківці щодо надання дозволу на вчинення всіх необхідних дій для отримання безоплатно у власність їх малолітніх дітей земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

Крім того комісія розглянула питання щодо виконання батьківських обов’язків та можливості позбавлення батьківських прав мешканця с.Косиківці, відносно його малолітніх дітей та ухвалу Дніпровського районного суду м. Києва по справі за позовом жительки с.Браїлівка про визначення місця проживання її малолітньої доньки.

Двоє неповнолітніх жителів Нової Ушиці звернулися до комісії з заявами щодо надання дозволу на вчинення всіх необхідних дій для отримання ними безоплатно у власність земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства.

На завершення комісія розглянула заяву мешканця с.Жабинці про надання дозволу на дарування житлового будинку з господарськими будівлями і спорудами та земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, які належать йому на праві приватної власності, його дітям.

Члени комісії вивчили усі надані документи, у результаті чого прийняли відповідні рішення.

05.11.2019

Субрегіональний поділ Хмельниччини: яким йому бути?

Скільки районів має залишитися в області після проведення адміністративно-територіальної реформи, які проєкти вже представлені, які проблемні питання цієї реформи, які критерії потрібно врахувати при розробці нової моделі субрегіонального поділу області – ці та багато інших питань обговорили сьогодні у ході “круглого” столу “Формування нового районного (повітового) поділу у Хмельницькій області”, що відбувся сьогодні в обласному центрі.

Зазначений проєкт реалізовується Центром політико-правових реформ за участі експертів Громадської мережі публічного права та адміністрації UPLAN за підтримки Посольства Великої Британії в Україні. До участі в дискусії долучилися експерти, представники обласної влади, керівники районів, міст обласного значення та ОТГ, представники Центру розвитку місцевого самоврядування, коаліції громадських організацій “Рада реформ Хмельниччини”.

Як зазначають організатори, необхідність розробки нового субрегіонального рівня адміністративно-територіального поділу в країні уже назріла, адже у ході реформи децентралізації більше 20 районів були повністю вкриті ОТГ, понад 150 районів – на 50-75%. Саме тому відбувається дублювання функцій, бо значною мірою функції районних рад та адміністрацій перейшли на рівень ОТГ, райони стикаються із проблемами нестачі фінансів, відтоку кадрового потенціалу.

Читати далі на сайті Хмельницької обласної державної адміністрації.

05.11.2019

Оголошення про проведення конкурсного відбору мікропроектів

Хмельницька обласна рада повідомляє, що 01.11.2019 року розпочинається прийом заявок для участі у конкурсі мікропроектів на виконання рішення обласної ради від 27.09.2018 №61-15/2017 «Про програму проведення обласного конкурсу мікропроектів сталого місцевого розвитку у Хмельницькій області на 2017 – 2020 роки».

Конкурсною радою визначено початок проведення Конкурсу – 01.11.2019 року, закінчення прийому заявок для участі у Конкурсі – 02.12.2019 року.

Для участі в Конкурсі приймаються мікропроекти пов’язані з:

– охороною навколишнього середовища;

– застосуванням енергоефективних технологій на об’єктах, будинках та комплексах населених пунктів;

– реконструкцією, будівництвом, облаштуванням перспективних об’єктів соціально-культурного призначення, які стимулюватимуть духовний та культурний розвиток громад;

– збереження історико-культурної спадщини.

Детальніше щодо участі у Конкурсті на сайті Хмельницької обласної ради.

05.11.2019

Відбулася чергова сесія районної ради

Голова райдержадміністрації Юрій Танасійчук взяв участь у засіданні 28 позачергової сесії районної ради.

Депутати розглянули 6 питань. Зокрема, внесли зміни до районного бюджету на 2019 рік та затвердили незалежну оцінку майна, що належать до спільної власності територіальних громад району.

Детальніше про перелік питань та рішення сесій на сайті районної ради.

05.09.2019

Сектор державної реєстрації інформує

Згідно з постановою Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні» з 01 жовтня вступили в дію рахунки для зарахування податків, зборів та інших доходів до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту IBAN за новим стандартом (29 літерно-цифрових символів).

Звертаємо увагу, що з 1 жовтня 2019 року по 31 жовтня 2019 року діяв перехідний період, а з 1 листопада 2019 року – податки, збори та інші доходи до державного та місцевих бюджетів сплачуються на нові рахунки.

БУДЬТЕ УВАЖНІ!

04.11.2019

Шановні працівники соціальної сфери району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята.

Покладені в основу вашої праці гуманізм, милосердя і тепло, сприяють вирішенню соціальних проблем громадян нашого району. На ваші плечі покладене одне з найважливіших і відповідальніших завдань – державна підтримка і соціальний захист громадян, заснований на принципах індивідуального підходу до кожної людини.

Така повсякденна увага, підтримка і допомога є важливою складовою реалізації державної соціальної політики, в центрі якої є людина.

Упевнені, що ви і надалі з притаманними вам сумлінням і самовідданістю спрямовуватимете свої зусилля, чуйність, професійні знання і великий практичний досвід для досягнення нової якості життя громадян, які цього потребують.

Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, витримки, реалізації задумів, відданості своїй благородній справі, натхнення і бажання працювати на благо людей.

Проведено поточний ремонт на дорогах місцевого значення

У 2019 році на території району за рахунок коштів держаного дорожнього фонду проведено поточний середній ремонт асфальтового покриття на трьох дорогах місцевого значення загальною вартістю 16,8 млн. гривень .

За літній період проведені роботи на двох ділянках автомобільної дороги Цівківці – Каскада, та на сполученнях Куча – Хребтіїв і Нова Ушиця – Куражин.

Крім того, ДП «Служба місцевих доріг» спрямовані додаткові ресурси у сумі 0,8 млн. гривень на поточний середній ремонт автомобільної дороги Цівківці – Каскада протяжністю 0,2 км.

Новоушицькою райдержадміністрацією подані пропозиції щодо проведення поточних середніх ремонтів та капітальних ремонтів асфальтового покриття автомобільних доріг місцевого значення у 2020 році. Управлінню регіонального розвитку та будівництва Хмельницької облдержадміністрації та ДП «Служба автомобільних доріг» запропоновано продовжити ремонт автодороги Куча – Хребтіїв, відремонтувати об’їзну дорогу в смт Нова Ушиця по вулиці Пушкіна, дві ділянки автодороги на сполучені Нова Ушиця – Загоряни, та ділянку автодороги Антонівка – Пижівка починаючи від с.Борсуки.

Також, для проведення капітального ремонту, райдержадміністрацією запропоновано відремонтувати частину об’їзної автодороги, що сполучає села Заміхів та Струга.

01.11.2019

Приймали вітання працівники соціальної сфери району

Щороку в першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

Напередодні свята, 1 листопада, тих, хто завжди готовий прийти на допомогу, розділити чужі турботи та підтримати у нелегкий життєвий період, з професійним святом привітали перший заступник голови райдержадміністрації Петро Мазур та голова районної ради Олександр Проциш. Вони висловили повагу і вдячність працівникам управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області, Новоушицького територіального центру соціального обслуговування (надання послуг), Новоушицької районної філії Хмельницького ОЦЗ та управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Забуваючи про власні негаразди, не шкодуючи сил і не рахуючись з часом, у будні і свята працівники соціальної сфери першими відгукуються на болі й жалі громадян, дбаючи про полегшення життя найуразливіших верств населення.

З нагоди свята кращі працівники соціальної сфери району були нагороджені Подяками райдержадміністрації і районної ради та цінними подарунками.

01.11.2019НОВИНИ за попередні періоди:
2019 рік
2018 рік
2017 рік
2016 рік
2015 рік
НА ГОЛОВНУ


© 2005-2019 Новоушицька районна державна адміністрація Хмельницької області
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International
вул.Подільська, 17, смт Нова Ушиця Хмельницкої області, Україна, 32600;
admin@nu-rda.gov.ua; +380688449980, (03847)21281, (03847)21170, (03847)21878