Новоушицька районна державна адміністрація Хмельницької області
English          Русский


Карта сайта
Адміністратор сайтаН О В И Н И - П О Д І Ї - І Н Ф О Р М А Ц І Ї

***


 
Особистий прийом громадян є важливим заходом реалізації конституційного права громадян на звернення

     З метою поліпшення умов реалізації конституційного права громадян на особисте звернення, підвищення відповідальності керівників органів виконавчої влади, інших державних органів та органів місцевого самоврядування та розв’язання проблем, які спричиняють звернення громадян, перший заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Кальніченко провів особистий прийом громадян.
     Загалом посадовцем розглянуто 74 звернення, з них 68 стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування.
     Серед інших звернень розглянуто питання щодо непогодження з розрахунками за газ та електроенергію, вирішення питання транспортного сполучення для проходження гемодіалізу, земельні питання, неналежне обслуговування клієнтів Ощадбанку в смт Понінка Полонського району.
     Читати далі (на сайті Хмельницької обласної державної адміністрації)

    18.03.2019


 

Енергетичний міст «Україна – ЄС» є геополітичною противагою планам Москви – Глава держави на Хмельницькій АЕС

     Президент Петро Порошенко під час наради з питань розвитку атомної енергетики та підвищення рівня ядерної безпеки на Хмельницькій АЕС в ході робочої поїздки до Хмельницької області акцентував на важливості реалізації проектів Енергетичного мосту «Україна – ЄС» та добудови 3 і 4 енергоблоків Хмельницької АЕС.
     «Вибір місця нашої зустрічі саме на Хмельницькій АЕС є невипадковим. Адже тут знаходяться на старті ще два надважливих проекти для енергетичної безпеки та розвитку нашої держави. Перший – Енергетичний міст «Україна – ЄС» та другий проект – добудова 3 та 4 енергоблоків Хмельницької АЕС», - зауважив Петро Порошенко.
     Читати далі (на офіційному інтернет-представництві Президента України)

    18.03.2019


 
    Голова Держенергоефективності закликав українські сім’ї вже звертатися за «теплими кредитами», а місцеву владу – надавати додаткове співфінансування на утеплення осель

    15.03.2019


  

Навчання з питань заповнення електронних декларацій

    Триває черговий етап подання щорічних електронних декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій органів державної влади або органів місцевого самоврядування за 2018 рік.
    Сьогодні для державних службовців було проведено навчання з питань реалізації Закону України «Про запобігання корупції. Е-декларування».
    Начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації А.Якубова ознайомила присутніх з порядком заповнення та подання декларації, основними вимогами по заповненню декларації та дала детальне роз’яснення щодо заповнення кожного пункта декларації.
    На запитання, які надходили із залу під час навчання були надані розгорнені відповіді.

    15.03.2019


 

Сформовано новий склад громадської ради при райдержадміністрації

    13 березня відбулися установчі збори по обранню нового складу громадської ради при Новоушицькій райдержадміністрації.
    З 25 січня до 11 лютого включно тривав прийом документів. До ініціативної групи надійшло 9 заяв від 8 громадських організацій та 1 профспілкової організації району.
    Учасники зборів ухвалили рішення про відкриту процедуру голосування, обрали головуючого, секретаря та одноголосно проголосували за персональний склад громадської ради.
    Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 14 березня 2019 року №50/2019-р «Про затвердження нового складу громадської ради при райдержадміністрації» затверджено новий склад громадської ради на 2019-2020 роки
    Перше засідання оновленої громадської ради відбудеться 21 березня 2019 року.

    15.03.2019


 

Як реалізувати своє виборче право

     Якщо ви громадянин України, маєте право голосу і вам 31 березня 2019 року буде як мінімум 18 років, ви сміливо можете йти на виборчу дільницю за виборчою адресою та віддати свій голос за вибраного вами кандидата.
     Громадяни України, яких за рішенням суду визнано недієздатними не мають права голосу.
     Не пізніше, ніж за п'ять днів до дня виборів на вашу адресу за місцем реєстрації прийде спеціальне запрошення. У ньому будуть зазначені час і місце проведення голосування.
     Як перевірити, чи є ви у списку виборців?
     Які документи треба брати з собою на дільницю?

    15.03.2019


 

Про перерахунок пенсій з 1 березня 2019 року та виплати одноразової допомоги

     З 1 березня 2019 року Головним управлінням Пенсійного фонду України в Хмельницькій області проведено перерахунок пенсій, передбачений частиною другою статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.
    Для перерахунку пенсій звертатись до головного управління із заявою не потрібно, його проведено автоматично.
    Суть перерахунку: показник середньої заробітної плати, який застосовується для перерахунку пенсій, збільшується на коефіцієнт, що відповідає 50 відсоткам показника зростання споживчих цін за попередній рік та 50 відсоткам показника зростання середньої заробітної плати, з якої сплачено страхові внески, за попередній рік.
    Постановою Кабінету Міністрів України від 20.02.2019 № 124 затверджено порядок проведення індексації та коефіцієнт збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії, в розмірі 1,17.
     Перерахунок пенсій проведено для осіб, які отримують пенсії, призначені згідно із законами України:

    15.03.2019


 

     Перші результати Форуму: Хмельниччина підписала три Меморандуми про співпрацю та партнерство

     Вадим Лозовий: Закликаю усіх, інвестуйте в Хмельниччину! Це вигідно і зручно!

     Від контактів до контрактів! – на Хмельниччині розпочав роботу ІІІ Міжнародний економічний форум

    15.03.2019


 

Нікому не дамо зруйнувати все зроблене та не допустимо ігор зі свободою і незалежністю України – Президент

     Президент Петро Порошенко відзначає, що за останні майже п’ять років Україна змінилася та стала на шлях розвитку і наголошує на важливості збереження напрацювань у реформуванні країни та їх продовженні.
     Під час виступу на Раді регіонального розвитку Чернігівщини Глава держави зазначив, що «вже п’ять років, як ми, українці, йдемо своїм шляхом». Він зауважив, що напрямок розвитку був чітко визначений Революцією Гідності і мільйонами людей, які вийшли на майдани з чіткою вимогою інтеграції в Європейський Союз.
     Читати далі (на офіційному інтернет-представництві Президента України)

    14.03.2019


 

Запрошуємо долучитись до громадського обговорення проекту детального плану території

    Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» проводиться громадське слухання, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту детального плану території та розділу «Охорона навколишнього природного середовища» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій з метою будівництва сонячної електростанції за межами населених пунктів біля с. Пилипківці Новоушицького району Хмельницької області (к.н. 6823388000:06:001).
    Прийняття рішення про затвердження містобудівної документації покладається на Новоушицьку районну державну адміністрацію.
    Громадське обговорення проект Детального плану та звіту про стратегічну екологічну оцінку триватиме до 12 квітня 2019 року.
    Пропонуємо долучитись до обговорення проекту Детального плану та розділу “Охорона навколишнього природного середовища” (ознайомитись).
    Зауваження та пропозиції пропонуємо вносити до відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації за адресою: смт Нова Ушиця, вул.Подільська, 17, телефон: +380688449980, (03847)21281, e-mail: arhitektura@nu-rda.gov.ua до 12 квітня 2019 року. Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку не розглядатимуться.
    Громадське обговорення детального плану території відбудеться 12 квітня 2019 року в будинку культури і мистецтв смт Нова Ушиця. Початок о 12.00.
    Розпорядження голови райдержадміністрації від 09.01.2019 №1/2019-р «Про розроблення детального плану території».

    13.03.2019


  

Голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук провів виїзний прийом громадян сіл Заміхів, Жабинці та Виселок.

    Під час спілкування посадовець поінформував присутніх про основні напрямки розвитку району на 2019-2021 роки, переваги при залученні інвестицій та грантів, які мають об’єднані територіальні громади, співпрацю з інвесторами та реалізацію проектів з соціально-економічного розвитку району.
    Голова райдержадміністрації зауважив, що реформа децентралізації влади ініційована Президентом України П.Порошенком безумовно є дієвою та для того щоб і надалі вдосконалюватися та розвиватися закликав громадян долучатися до вирішення проблем власних населених пунктів.
    Серед проблемних питань, які турбують жителів села – ремонт доріг, створення робочих місць для працевлаштування у селі, заміна лінії електроопор.
    Також присутні на прийомі громадяни почули роз’яснення щодо роботи електронного кабінету РЕМ, отримання дотації за утримання молодняку ВРХ та щодо програми по відшкодуванню витрат за доїльні апарати.
    На запитання, що були озвучені під час прийому голова адміністрації Ю.Танасійчук надав ґрунтовні роз’яснення. Окремі звернення будуть переадресовані за належністю органам влади, установам, до компетенції яких належить вирішення відповідних питань.

    13.03.2019


 

     Вчора голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий провів брифінг із місцевими журналістами з приводу проведення в області 14-15 березня ІІІ Міжнародного економічного форуму “Інвестиційні можливості Хмельниччини”.
     За словами Вадима Миколайовича, проведення такого заходу є вкрай важливим для області, адже це шанс заявити про те, що Хмельниччина інвестиційно приваблива.
     «Сподіваюся, що проведення даного Форуму надасть економічний поштовх до розвитку нашої області, збільшення заробітної плати, створення нових робочих місць та загалом покращення життя в області», – наголосив голова адміністрації.
     Читати далі (на сайті Хмельницької обласної державної адміністрації)

    13.03.2019


 

На Хмельниччину завітали спостерігачі – представники Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами місії ENEMO

     Сьогодні перший заступник голови адміністрації Володимир Кальніченко зустрівся з офіційними спостерігачами – представниками Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами місії ENEMO: Філіп Корач та Дмітри Салаую. Учасники зустрічі обговорили питання щодо проведення виборчого процесу на Хмельниччині.
     Як зазначив Володимир Кальніченко, в області здійснюються усі необхідні заходи, спрямовані на створення необхідних умов для роботи окружних та дільничних виборчих комісій, а також вільного, демократичного волевиявлення громадян. Виборчий процес проходить в межах чинного законодавства та згідно календарного плану основних заходів, затвердженого ЦВК.
     Так, на Хмельниччині нараховується 997119 виборців, на постійній основі утворено 1535 виборчих дільниць (1506 звичайних та 29 спеціальних), з яких 932 – малих, 376 – середніх, 227 – великих. У населених пунктах області облаштовано понад 1400 місць для розміщення передвиборної агітації.
     Читати далі (на сайті Хмельницької обласної державної адміністрації)

    12.03.2019


 

Оголошення про проведення установчих зборів громадської ради за участю представників громадських організацій при Новоушицькій районній державній адміністрації

     Шановні члени районних громадських організацій!
    Запрошуємо вас взяти участь в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при Новоушицькій райдержадміністрації, які відбудуться 13 березня 2019 року, о 16.00 годині за адресою: смт Нова Ушиця, вул. Подільська, 17, приміщення райдержадміністрації, 3-й поверх (зала засідань районної ради та райдержадміністрації).
    Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради.

    11.03.2019


 

Ми працюємо і молимося, щоб захоплені РФ українські моряки повернулися додому скоріше - Президент

     Президент Петро Порошенко в інтерв’ю телеканалу ICTV наголосив, що українська влада робить все можливе для звільнення захоплених Росією українських моряків.
     Глава держави висловив сподівання, що його слова підтримки почують чи передадуть полоненим українцям. «Дорогі наші герої, весь народ України, включно з Президентом країни, Верховним Головнокомандувачем з вами. Не відбувається жодної міжнародної зустрічі на найвищому рівні, де би питання звільнення українських моряків, кораблів і деокупації Керченської протоки і Азовського моря не було би піднято мною, за моїм дорученням Міністром закордонних справ або нашими партнерами по НАТО», - відповів Глава держави на питання які шанси витягнути з російського полону українських моряків, які ув’язненні вже 100 днів в РФ.
     Читати далі (на офіційному інтернет-представництві Президента України)

    11.03.2019


   

До річниці від дня народження великого Кобзаря

     У цей день, 9 березня 1814 року, народився видатний український поет, драматург, прозаїк, художник і громадський діяч Тарас Шевченко.
     Цьогоріч Україна відзначає 205-у річницю народження Великого Кобзаря.
     Т.Шевченка можна по праву вважати постаттю, яка є символом незламності духу, а його творчість - це наша культурна спадщина, духовна скарбниця, яка зберігає свою актуальність і в сучасності.
     З нагоди цього дня відбулося урочисте покладання квітів до його погруддя. Щоб вшанувати його пам'ять прийшли керівники органів влади, делегації і представники трудових колективів підприємств, установ та організацій, молодь, жителі селища зібрались біля будинку культури і мистецтв.
     Крім того, традиційно у березні в закладах освіти і культури району проходять шевченківські декади та заходи, присвячені пам'яті Кобзаря.

    09.03.2019


 

До річниці від дня народження Великого Кобзаря

     9 березня в смт Нова Ушиця відбудуться урочисті з нагоди 205-тої річниці з дня народження Т.Г.Шевченка.
     Запрошуємо взяти участь у покладанні квітів до погруддя Т.Г.Шевченка.
     Захід розпочнеться о 09.00.
 
США є незмінним і принциповим партнером України в питанні безпеки - Президент провів зустріч із Заступником Держсекретаря США

     Президент України Петро Порошенко провів зустріч із Заступником Державного секретаря США з політичних питань Девідом Хейлом.
     Глава держави відзначив суттєве посилення українсько-американського стратегічного партнерства за останні чотири роки, у тому числі значне поглиблення співпраці у сфері безпеки і оборони, а також активне зростання обсягів торговельно-економічного співробітництва.
     Читати далі (на офіційному інтернет-представництві Президента України)

    07.03.2019


 

Антирейдерський штаб продовжує свою роботу

     7 березня під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Володимира Кальніченка відбулося чергове засідання обласної робочої групи з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств (Антирейдерського штабу).
     На порядок денний було винесено розгляд питання щодо скарги Лампки Зігмунда Густава та рішення державного реєстратора про зміну керівника юридичної особи ТОВ “Лампка агро” та зміну складу підписантів.
     Участь у засіданні взяли представники сторін співзасновників товариства, які висловили свою позицію з приводу даної ситуації.
     Читати далі (на сайті Хмельницької обласної державної адміністрації)

    07.03.2019


  

Відбулася чергова сесія районної ради

    Голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук взяв участь у пленарному засіданні районної ради.
     Депутати розглянули 22 питання. Зокрема, заслухали звіт голови районної ради О.Проциша та розглянули інші питання.
     Детальніше про перелік питань та рішення сесій на сайті районної ради.

    07.03.2019


   

Відбулась спільна нарада керівників правоохоронних органів, органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування Новоушицького району

    У залі засідань районної ради і райдержадміністрації під головуванням першого заступника прокурора Хмельницької області Ромася С.І. відбулась спільна нарада керівників правоохоронних органів, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Новоушицького району
    У засіданні взяли участь начальник відділу ювенальної юстиції прокуратури Хмельницької області Нікітюк П.Г., керівник Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури Гончар О.В., перший заступник керівника Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури Вятровський Ю.А., керівник Новоушицького відділу Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури Рибіцький О.І., начальник Новоушицького відділення поліції Дунаєвецького відділу поліції Головного управління Національної поліції в області Ільницький І.В., начальник Новоушицького районного сектору філії державної установи «Центр пробації» в області Голосняк С.В., перший заступник голови райдержадміністрації Мазур П.А., заступник Новоушицького селищного голови Кокарев В.В., працівники Новоушицького відділу Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури, Новоушицького відділення поліції, служб і установ соціального захисту району.
    Відкриваючи нараду, перший заступник прокурора області Сергій Ромась зазначив, що необхідність проведення заходу в такому форматі обумовлена негативними тенденціями до росту рівня злочинності серед підлітків в районі.
    Причинами цього, є не лише проживання дітей у несприятливому сімейному оточенні, виховання у неблагополучних сім’ях, де батьки неналежно виконують свої батьківські обов’язки, але і в деякій мірі послаблення профілактичної роботи з боку відповідальних органів.
    Після обговорення усіх конструктивних пропозицій, учасники наради розробили спільні заходи, які дадуть змогу злагоджено і ефективно покращити систему профілактики правопорушень серед дітей у нашому районі.

    06.03.2019


 

Розпочався робочий візит Марини Порошенко на Хмельниччину

     Сьогодні дружина Президента України Марина Порошенко перебуває з робочою поїздкою в Хмельницькій області. Розпочався візит Першої леді з відвідин Ізяславщини, де її зустрічали голова облдержадміністрації Вадим Лозовий, голова обласної ради Михайло Загородний та керівники району.
     На початку Марина Порошенко ознайомилася з діяльністю Ізяславського навчально-реабілітаційного центру. Нагадаємо, що Хмельниччина однією із перших в Україні приєдналася до всеукраїнського проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», а за час роботи проекту в регіоні кількість інклюзивних навчальних закладів збільшилася на 40% – до 187 шкіл, де навчається понад півтисячі учнів з особливими освітніми потребами, що на чверть більше, ніж раніше.
     Читати далі (на сайті Хмельницької обласної державної адміністрації)

    06.03.2019


 

Глава держави: Україна має право створювати сучасні і ефективні системи озброєння для самозахисту

     Президент Петро Порошенко під час засідання РНБО наголосив, що Україна із розумінням поставилася до рішення США про вихід з Договору про ракети середньої і меншої дальності. «Ми вважаємо це рішення виправданим і таким, що відповідає сьогоднішньому стану безпекової ситуації як на європейському континенті, так і в світі загалом», - наголосив Глава держави.
     Президент зауважив, що послідовний розвал Росією системи контролю над озброєнням, в тому числі в рамках Договору про звичайні збройні сили в Європі і Договору про ракети середньої і меншої дальності, спонукає Україну і союзників шукати і знаходити належні засоби для підтримання безпеки. «Окремо хочу наголосити, що і з України це знімає певні обмеження та зобов’язання, яких ми дотримувалися раніше. Висновки робіть самі», - сказав він.
     Читати далі (на офіційному інтернет-представництві Президента України)

    06.03.2019


 
    Енергоефективні та «зелені» проекти приносять інвестиції, нові робочі місця та покращують добробут всієї країни

    За підтримки Уряду Німеччини відкрито першу в Україні Мережу енергоефективних хлібопекарів

    Завод «Copenhill» у Данії – унікальний проект енергетичної утилізації сміття для поширення в Україні

    Сергій Савчук: Із данськими інвесторами аналізуємо вигідні напрями капіталовкладення у «зеленій» енергетиці, енергоефективності та енергетичній утилізації сміття!

    06.03.2019


  

Голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук провів виїзний прийом громадян в селах Зелені Курилівці і Пижівка.

    Жителі сіл, які прийшли на зустріч з посадовцем порушили питання здійснення перерахунку податку на нерухомість, пільгового перевезення, ремонту доріг, розпаювання саду колишнього ксп, неналежної роботи Новоушицького РЕМ та організації робіт з благоустрою с.Пижівка.
    Голова райдержадміністрації відповів на запитання та проінформував присутніх про результати розвитку району за минулий рік та основні завдання на 2019-2021 роки, зокрема шляхи залучення інвестицій, співпрацю з інвесторами, реалізації проектів соціально-економічного розвитку району та використання коштів, ознайомив із станом впровадження в районі реформ в галузі освіти та медицини.
    На завершення посадовець відвідав заклади соціальної сфери, які функціонують у цих населених пунктах.
    У ході проведення прийому громадянам надавались роз’яснення. Окремі звернення будуть переадресовані за належністю органам влади, установам, до компетенції яких належить вирішення відповідних питань.

    06.03.2019


 

Обрано нового керівника Агенції регіонального розвитку Хмельницької області

     Сьогодні голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий та голова обласної ради Михайло Загородний взяли участь у черговому засіданні наглядової ради Агенції регіонального розвитку області. На порядку денному було єдине питання – обрання нового керівника Агенції регіонального розвитку області у зв’язку із поданою заявою про звільнення від попереднього очільника установи.
     Як зазначив Михайло Загородний, Агенцію регіонального розвитку варто перезапустити, бо з часу її утворення на діяльність установи не передбачалося жодного фінансування. Відтак, 22 березня ц.р. на позачерговій сесії на виконання заходів «Програми фінансової підтримки функціонування Агенції регіонального розвитку Хмельницької області на 2019-2021 роки» було виділено 500 тисяч гривень.
     Читати далі (на сайті Хмельницької обласної державної адміністрації)

    05.03.2019


 

На зв’язку із жителями району

    Сьогодні у райдержадміністрації відбулась пряма телефонна лінія. На дзвінки відповідав голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук.
    За відведений час надійшло чотири телефонних дзвінки.
    Першою звернулася жителька с. Зелені Курилівці з проханням надати роз’яснення щодо проведення індексації пенсії.
    Жителів с.Загоряни непокоїли питання організації торгівлі продовольчими товарами в селі. Крім того, озвучені зауваження щодо медичного обслуговування, та проведення ремонту доріг.
    Жителька с.Браїлівка звернулася з питанням щодо надання соціальної допомоги як матері, яка виховує четверо дітей.
    У ході проведення прямої телефонної лінії громадянам були надані роз’яснення. Окремі звернення будуть переадресовані за належністю органам влади, установам, до компетенції яких належить вирішення відповідних питань.

    05.03.2019


 

Пропонуємо ознайомитись з порядком денним чергового засідання колегії

    28 березня відбудеться чергове засідання колегії Новоушицької районної державної адміністрації.
    Пропонуємо ознайомитись з порядком денним засідання колегії райдержадміністрації.
    Свої пропозиції з питань порядку денного, проекту плану роботи пропонуємо надавати відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (e-mail: admnu@ukrpost.ua або admin@nu-rda.gov.ua; контактний телефон: (03847)21767, 0688449980; адреса: 32600, смт Нова Ушиця Хмельницької області, вул. Подільська, 17, каб.209) до 27.03.2019.

    05.03.2019


 

Нарада з аграріями району

     Сьогодні у райдержадміністрації відбулася нарада з аграріями району з питань податкового та земельного законодавства, а також змін щодо оподаткування у 2019 році.
    Участь у нараді взяли заступник голови райдержадміністрації В. Бакулей, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації С.Стрілецький, начальник Дунаєвецького управління ГУ ДФС у Хмельницькій області Н.Баранюк, начальник у Новоушицькому районі ГУ Держгеокадастру у Хмельницькій області О.Андрієнко та представники сільськосподарських підприємств району.
    Головні питання, що піднімались на обговорення стосувалися введення нової грошової оцінки земель, розміру орендної плати за оренду земельних часток (паїв).
    Крім того актуальними були питання щодо оподаткування нерухомого майна, тіньової зайнятості населення, а також щодо початку проведення весняно-польових робіт.
    За результатами обговорення представникам сільськогосподарських підприємств надані роз’яснення.

    04.03.2019


 

Сім’я дає єдність українського народу, а єдність дозволяє долати нам агресора – Президент

     Президент Петро Порошенко взяв участь у IV Всеукраїнському сімейному форумі, який розпочав свою роботу сьогодні у Києві. «Для мене висока і велика приємність бути тут сьогодні і взяти участь у форумі сім’і. Сім’я для кожної людини, особливо для віруючої людини, має надзвичайно велике значення», - звернувся до учасників заходу Глава держави.
     Петро Порошенко зазначив, що від самого народження практично кожен з нас огорнутий піклуванням сім’ї: спочатку про дитину дбають батьки, пізніше, зустрівши кохану людину, він створює власну родину, яку готовий захищати.
     «Коли країні доводиться важко – йдуть зі зброєю в руках боронити державу і боронити свою землю. Про що думає солдат, коли він, ризикуючи власним життям боронить свою землю? Безумовно, про свою країну і свій народ. Але він захищає свій дім, він захищає свій дім, він захищає свою сім’ю і свою родину», - підкреслив Президент.
     Читати далі (на офіційному інтернет-представництві Президента України)

    01.03.2019


 

Вадим Лозовий: Показати світу, що в Україні є верховенство права та можуть відбутися демократичні вибори – наша головна мета

    Сьогодні в облдержадміністрації відбулася зустріч голови облдержадміністрації Вадима Лозового з довгостроковими спостерігачами місії ОБСЄ: Сабін Охайон (Франція), Хельмутом Гюзером (Німеччина), Діджі Вільгельм (Сполучені Штати Америки) та Джеймсом Берком (Сполучені Штати Америки).
     Місія відноситься до Бюро з демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки і співробітництва в Європі, її основна мета – дати оцінку виборчому процесу в Україні. Місія проведе оцінку президентських виборів щодо відповідності до зобов’язань перед ОБСЄ та інших міжнародних зобов’язань і стандартів демократичних виборів, а також українського законодавства. Спостерігачі будуть уважно стежити за реєстрацією кандидатів, проведенням передвиборчої агітації, роботою комісій, державних органів, медіа-середовищем тощо. Як зазначила Сабін Охайон, місія є нейтральною та неупередженою, а тому спостерігачі спілкуються з широким спектром співрозмовників, які можуть поділяти різні погляди.
     Читати далі (на сайті Хмельницької обласної державної адміністрації)

    01.03.2019НОВИНИ за попередні періоди:
2019 рік
2018 рік
2017 рік
2016 рік
2015 рік
НА ГОЛОВНУ


© 2005-2019 Новоушицька районна державна адміністрація Хмельницької області

UkrNET - поисково-информационный ресурс


Версія сайта для осіб з вадами зору

Основний дизайн сайта

Ласкаво просимо!

Зворотній зв'язок:

e-mail:
admin@nu-rda.gov.ua поштова адреса:
вул.Подільська, 17,
смт Нова Ушиця
Хмельницкої області,
Україна, 32600

телефони:
+380688449980, (03847)21281, (03847)21170
fax: (03847)21878


"Гаряча лінія" з головою адміністрації:
перший вівторок місяця
з 10.00 до 11.30
за телефонами
+380688449980, (03847)21170


Режим роботи райдержадміністрації:

понеділок-четвер:
8.00-17.15
п'ятниця:
8.00-16.00
перерва на обід:
12.00-13.00
вихідні дні:
субота, неділя

Каталог
корисних
посилань