Адміністратор сайта


***

Відбудеться культурноосвітня поїздка до Чехії, Словаччини, Німеччини

За ініціативи громадської організації «Відкритий світ молоді» в рамках культурноосвітньої поїздки до Чехії, Словаччини, Німеччини з 25 по 31 жовтня 2019 року відбудеться семінар «Професійне самовизначення сучасної молоді як соціокультурний процес».

Метою семінару є розгляд питань професійного самовизначення і соціального розвитку молоді в умовах соціально-комунікативних трансформацій суспільства; обмін досвідом між спеціалістами соціальної та психолого-педагогічної сфер.

До участі у поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, департаментів (управлінь) освіти і науки, культури, у справах сім’ї та молоді, соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, учні, студенти, викладачі, керівники навчальних закладів.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників семінару. За більш детальною інформацією та з метою реєстрації звертатися до організаторів заходу за телефонами: 067-449-13-41, 097-718-17-67, 050-334-40-92, 050-311-32-80.

Орієнтовна програма перебування (.pdf, 0,167 Мб)

18.09.2019

Міністерство юстиції консультує в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Як отримати статус особи з інвалідністю військовослужбовцю, який отримав поранення під час участі в АТО? (.pdf, 0,293 Мб)

18.09.2019

Новоушицький відділ Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури інформує

Судом засуджено грабіжника, який відкрито викрав чуже майно на території Новоушицького району (.pdf, 0,123 Мб)

17.09.2019

Рятівники району приймали вітання

Заступник голови райдержадміністрації Валерій Бакулей, голова районної ради Олександр Проциш, селищний голова Олег Московчук та директор Новоушицького хлібокомбінату ТОВ «Агробізнес» Олександр Московчук привітали працівників Новоушицького районного сектору Головного управління ДСНС України в області.

Недаремно дата святкування – 17 вересня – збігається з днем вшанування ікони Божої Матері «Неопалима купина», яка є своєрідною святинею для людей, котрі борються з вогнем.

Керівники району теплими словами вдячності вітали працівників цієї мужньої професії та вручили подяки кращим працівникам Новоушицького районного сектору Головного управління ДСНС України в області за вагомий внесок у вирішення завдань, сумлінне, самовіддане, високопрофесійне виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення Дня рятувальника.

Начальник Новоушицького районного сектору Головного управління ДСНС України в області Сергій Залуцький також привітав всіх підлеглих працівників та висловив подяку за добросовісну службу.

17.09.2019Подоляни можуть придбати газ на зиму за літньою ціною та зекономити до 25% коштів

Вперше споживачі газу Хмельниччини мають можливість взяти участь в акції «Твоя енергонезалежність без обмежень» та закупити необхідний обсяг газу на весь опалювальний сезон, зекономивши при цьому до 25% власних коштів. Ціна газу для такого запасу зафіксована на літньому рівні – 5 995,53 грн за 1000 куб.м. Акція стартувала напередодні Дня Незалежності – 23 серпня і триватиме лише місяць.

Максимальний обсяг закупівлі газу при цьому обмежений: 25 тис куб.м на одне домогосподарство. Гарантом збереження запасів газу і стабільної ціни на нього є НАК «Нафтогаз України». Відтак, зробити покупку можна за допомогою Особистого кабінету на сайті 104.ua або в своєму Центрі обслуговування клієнтів «Хмельницькгаз збуту» за місцем проживання.

Наразі вартість газу для населення є мінімальною з початку року. Однак, таке сезонне коливання цін є звичайним для ринку газу, коли влітку вони знижуються, а взимку зростають внаслідок збільшення попиту на паливо.

Запас газу можна придбати за літньою ціною – 5 995,53 грн за 1000 куб.м. У ціні не враховані послуги за доставку газу, які змінюються в залежності від регіону. Вартість послуг із доставки газу, а також залишок передплаченого газу по акції «Твоя енергонезалежність без обмежень» будуть зазначені в щомісячному рахунку за використаний газ.

Читати далі (на сайті Хмельницької обласної державної адміністрації).

16.09.2019Хмельницький обласний центр зайнятості інформує

Престур на підприємства Ізяславщини: працюй в Україні – працюй легально! (.pdf, 0,231 Мб)

12.09.2019

Ще 100 ОСББ залучили більше 30 млн грн «теплих кредитів» на енергоефективні заходи за тиждень (.pdf, 0,147 Мб)

12.09.2019

Держпродспоживслужба інформує

Увага! Пероральна вакцинація диких м’ясоїдних тварин (.pdf, 0,163 Мб)

12.09.2019

Національний банк виводить з обігу монети 1, 2 та 5 копійок

Уже через три тижні – з 01 жовтня 2019 року – монети 1, 2 та 5 копійок перестануть бути платіжним засобом в Україні, повідомляють у Національну банку України. Відтоді їх не прийматимуть під час розрахунків готівкою за товари та послуги, а Національний банк почне вилучати ці монети з готівкового обігу.

Водночас громадяни зможуть без обмежень та безкоштовно обміняти ці монети на монети та банкноти інших номіналів упродовж наступних трьох років:

Детальний порядок обміну монет на сайті Національного банку України

11.09.2019

Хмельницький обласний центр зайнятості інформує

Хмельницька обласна служба зайнятості у місті професій (.pdf, 0,151 Мб)

10.09.2019

«Агро Поділля-2019»

7 вересня 2019 року делегація від Новоушиччини взяла участь у 32 агропромисловій виставці-ярмарку «Агро Поділля-2019». Від кожного району області вже за традицією було розгорнуто виставковий намет, де в широкому асортименті було представлено продукцію рослинництва і тваринництва сільськогосподарських, фермерських господарств, харчової і переробної промисловості, громадського харчування, майстрів народних промислів, підприємців.

Очолювали делегацію від району: заступник голови райдержадміністрації Валерій Бакулей та начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Станіслав Стрілецький.

Оформленням та оздобленням намету займались працівники управління агропромислового розвитку райдержадміністрації та директор Новоушицького історико-краєзнавчого музею Ірина Малюгіна, а аматорський колектив «Калинонька» з Зелених Куриловець та директор будинку культури та мистецтв Наталя Капустинська задавали усім перехожим гарного настрою та відчуття свята на ярмарку.

Понад 350 учасників з різних куточків Хмельниччини презентували на виставці свою техніку, обладнання та продукцію. Вже традиційно захід провели на території торгово-сервісного центру «Поділля», що на виїзді з Хмельницького в бік Кам’янця-Подільського. Урочисте відкриття ««Агро Поділля-2019» розпочалося з виступів представників місцевої влади, а продовжилося дійство розважальною програмою.

Цьогоріч на виставці представили велике різноманіття сільгосптехніки, від малої до великогабаритної. Мешканці області мали змогу побачити широкий асортимент обладнання для тваринництва, засоби захисту рослин, придбати саджанці. На території виставки розташувався ярмарок сільськогосподарської продукції. Місцеві підприємства з усіх районів області представили свої кращі товари. М’ясні вироби, сири, мед, консерви, домашні вина, хлібні вироби, овочі та багато-багато іншого можна було придбати під час «Агро Поділля». Народні майстри Хмельниччини теж привезли на ярмарок свої вироби.

09.09.2019

Студентам закладів вищої освіти Хмельниччини в рамках всеукраїнського конкурсу «Розумним Бути Модно» пропонується позмагатися за грошові гранти на оплату навчання

Студенти Хмельниччини та всієї України мають змогу власним розумом заробити кошти на оплату навчання. Всі бажаючі здобувачі вищої освіти можуть абсолютно безкоштовно прийняти участь у всеукраїнському конкурсі «Розумним Бути Модно». Переможці отримають за кращі есе грошовий грант, що забезпечить можливість оплатити рік, півріччя або семестр навчання. Для участі потрібно до 30 вересня 2019 року написати есе на тему:

«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

Учасниками конкурсу мають можливість стати студенти закладів вищої освіти Хмельниччини, які навчаються на будь якій формі навчання, незалежно від факультету і спеціальності. Серед учасників раді бачити всіх, хто бажає. Але винагороду отримають студенти тих державних закладів вищої освіти, які офіційно приймають участь. З повним переліком ЗВО та правилами написання робіт можливо ознайомитися за посиланням.

Визначатиме переможців незалежне журі, до складу якого запрошені професори та спеціалісти Вищих навчальних закладів.

Бажаємо скористатися можливістю з розумом та довести, що Розумним Бути Модно!

09.09.2019

Держпродспоживслужба інформує

Обережно! Небезпечні рослини (.pdf, 0,271 Мб)

09.09.2019

Обережно, гриби!

Настав основний сезон активного збору дикорослих грибів. Не варто забувати, що гриби – це не тільки дарунок лісу, але і небезпечний продукт харчування. Токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, які містяться в грибах, можуть привести до серйозних отруєнь, а іноді навіть до смерті.

Аби уникнути отруєння, управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації радить прихильникам “тихого полювання” дотримуватися основних правил:

Ознайомитися з правилами під час збору грибів можна на сайті Хмельницької обласної державної адміністрації

06.09.2019

Відбулася чергова сесія районної ради

Голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук взяв участь у засіданні 27 чергової сесії районної ради.

Депутати розглянули 17 питань. Зокрема, затвердили рішення щодо створення комунального некомерційного підприємства «Новоушицька центральна районна лікарня», затвердили Програму його Фінансової підтримки та Положення про проведення конкурсу на заміщення посад керівників комунальних підприємств, установ, організацій, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селища Новоушицького району.

Детальніше про перелік питань та рішення сесій на сайті районної ради.

05.09.2019

На захисті прав та законних інтересів дітей

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Петра Мазура відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.

На порядок денний комісії було винесено 12 питань.

Члени комісії затвердили індивідуальні плани соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку в службі у справах дітей райдержадміністрації.

Жителька с.Нова Гута звернулася з заявою щодо доцільності позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів з мешканки Одеської області відносно її малолітнього сина.

Крім того розглянули звернення мешканки міста Хмельницький, щодо недотримання її чоловіком порядку побачень з їхнім малолітнім сином.

Сім заяв надійшло від мешканців смт Нова Ушиця, сіл Браїлівка та Цівківці щодо надання дозволу на вчинення всіх необхідних дій для отримання безоплатно у власність їх малолітніх дітей земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

Подружжя з села Борсуки звернулося до комісії з заявою про надання дозволу на укладення та підписання від імені їхньої малолітньої доньки, договору оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка належить їй на праві власності.

На завершення комісія розглянула заяву жительки с.Куражин щодо надання дозволу на дарування ½ частки житлового будинку, який належить їй на праві приватної спільної сумісної власності і право на користування яким мають неповнолітні діти.

04.09.2019

Хмельницький обласний центр зайнятості інформує

Хмельницька обласна служба зайнятості допомагає стати підприємцем (.pdf, 0,163 Мб)

03.09.2019

Пропонуємо ознайомитись з проектом плану роботи

26 вересня відбудеться чергове засідання колегії Новоушицької районної державної адміністрації. На засіданні розглядатиметься проект плану роботи райдержадміністрації на IV квартал 2019 року.

Пропонуємо ознайомитись з проектом плану роботи і внести пропозиції щодо запланованих питань.

Пропозиції можна надавати відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (e-mail: admnu@ukrpost.ua або admin@nu-rda.gov.ua; контактний телефон: (03847)21767, 0688449980; адреса: 32600, смт Нова Ушиця Хмельницької області, вул. Подільська, 17, каб.209) до 25.09.2019.

03.09.2019

Шкільний дзвінок покликав на навчання

Ранок 2 вересня у Зеленокуриловецькій школі запам'ятався не тільки першачкам, а й усім учням. У День знань тут лунала українська народна музика, а все подвір’я пронизав запах квітів, які принесли діти та батьки.

Розпочала святкову лінійку директор школи Марія Паляниця.

Зі щирими словами вітань до дітей та батьків звернулися перший заступник голови райдежадміністрації Петро Мазур, сільський голова Валерій Гандзій та завідуюча сектором освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Віта Пресліцька –Юнчик.

Школа приймала учнів з радістю та новими змінами. Так за період літніх канікул зроблені ремонти в усіх класах, коридорах, спортивному залі та майстерні. Та найголовніше - цьогоріч зроблено капітальний ремонт харчоблоку. Тут замінили обладнання, меблі, вікна, плити та інше. Крім того у приміщенні школи замінили вікна та вхідні двері.

Першокласники, а це 8 учнів, розпочнуть навчання за концепцієюї Нової української школи в повністю облаштованих класах. Для цього закуплені нові сучасні парти, техніка та дидактичні матеріали.

03.09.2019

Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь за участю Президентів обох країн

3-4 жовтня 2019 року у м. Житомир відбудеться Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь за участю Президентів обох країн. Метою форуму є представлення економічного потенціалу регіонів України та Білорусі, а також розбудова нових ініціатив і форм економічного, інвестиційного, науково-технічного та культурного співробітництва на міжрегіональному рівні.

В рамках форуму відбудеться засідання Українсько-Білоруської Консультативної Ради, створеної торгово-промисловими палатами двох країн. За останні 8 років Консультативна рада зарекомендувала себе як ефективний майданчик для обміну думками між палатами і безпосередньо між білоруськими й українськими підприємцями. Минулого року 7-ме засідання Ради відбулося в рамках Першого форуму регіонів України і Республіки Білорусь, організованого під патронатом Кабінету Міністрів України та Ради Міністрів Республіки Білорусь. Під час засідання було обговорено конкретні питання розширення двосторонньої співпраці, її форми та методи.

Восьме засідання Українсько-Білоруської Консультативної Ради відбудеться 3 жовтня ц.р. в приміщенні сесійної зали Житомирської міської ради (10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2) з 10:00 до 13:00, реєстрація з 9:30.

Вартість участі в заході – 660 грн. (включаючи ПДВ), для членів ТПП України – 540 грн. з ПДВ. Програма заходу передбачає пленарну частину, B2B-зустрічі між компаніями, а також неформальне спілкування з перервою на каву та урочистий обід для українських та білоруських учасників.

Виставка великогабаритної техніки, виставка декоративно-прикладного мистецтва та ярмарок продукції відбудеться 3-4 жовтня ц.р. в м. Житомир на майдані Соборному. Участь в зазначених заходах безкоштовна, транспортно-логістичні витрати компанія покриває самостійно.

Пленарне засідання Форуму за участі Президентів обох держав заплановане на 4 жовтня ц.р. з 10:00 до 15:00 в приміщенні Житомирського обласного українського музично-драматичного театру імені Івана Кочерги. Відповідальними за формуванням списків учасників з української сторони зазначеного заходу визначено Мінрегіонбуд України, Житомирську ОДА та Офіс Президента України.

З питань участі звертайтесь до контактної особи ТПП України: контактна особа – Анна Гусак (+38 044 461-98-08, +380955466509, dept.ier@gmail.com, ast-ier@ucci.org.ua).

ПРОГРАМА ФОРУМУ (.pdf, 0,433 Мб)

02.09.2019

Новий навчальний рік – стартував!

Сьогодні 22 загальноосвітні школи Новоушиччини відкрили двері для своїх учнів. З нагоди відзначення Дня знань урочисті заходи відбулися у кожному навчальному закладі нашого району.

Традиційно керівництво району відвідало навчальні заклади та привітало педагогів, учнів та батьків з початком нового навчального року, який став першим для 199 першокласників.

Голову райдержадміністрації Юрія Танасійчука запросили на урочисту лінійку до Новоушицького коледжу ПДАТУ. Як почесному гостю, йому було надане право перерізати символічну стрічку, яка відкриває першокурсникам шлях до нових знань.

Цього річ коледж поповнився студентами-першокурсниками спеціальностей «Агрономія та лісове господарство», «Енергетичне машинобудування та транспортні технології», «Агроінженерія».

У вітальному слові Юрій Танасійчук звернувся до студентів з напутніми побажаннями: «Відтепер ви самі несете відповідальність за те, як складеться ваше життя і яким буде майбутнє. Саме від ваших прагнень до знань і освіти залежить розвиток і процвітання нашої країни. Впевнений, що ви зробите вагомий внесок у розбудову своєї держави», - сказав посадовець.

Він подякував викладачам та побажав натхнення на плідну працю.

Студентська молодь та всі присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих на сході України земляків. Кращі студенти коледжу поклали квіти та корзини до меморіальної дошки Олександру Дзюбелюку та обеліску загиблим у роки Другої світової війни.

02.09.2019НОВИНИ за попередні періоди:
2019 рік
2018 рік
2017 рік
2016 рік
2015 рік
НА ГОЛОВНУ


© 2005-2019 Новоушицька районна державна адміністрація Хмельницької області
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International
вул.Подільська, 17, смт Нова Ушиця Хмельницкої області, Україна, 32600;
admin@nu-rda.gov.ua; +380688449980, (03847)21281, (03847)21170, (03847)21878