Новоушицька районна державна адміністрація Хмельницької області
English          Русский


Карта сайта
Адміністратор сайта


БЕЗПЕКА ДОРОЖНЬОГО РУХУПоліція проводить весняний комісійний огляд доріг.

    В період з 28 квітня по 03 травня на території району працівниками Новоушицького відділення поліції Дунаєвецького відділу поліції Головного управління національної поліції України в області буде проведено: весняно комісійний огляд доріг, вулиць району та смт Нова Ушиця.
    Метою огляду є визначення стану експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування, вулиць населених пунктів після закінчення зимового сезону і належної підготовки їх до літнього періоду експлуатації.
    До обстеження будуть залучені представники Укравтодору, Укртрансінспекції, місцевих органів влади та комунальних організацій. Робота у взаємодії з фахівцями профільних галузей дозволить отримати аналіз та пропозиції щодо вирішення існуючих проблем.
    Під час огляду буде перевірено стан покриття проїзної частини (наявність деформацій у вигляді ямковості, осідань, колійності тощо), узбіч, смуги відведення, придорожніх територій, тротуарів, автопавільйонів, технічних засобів організації дорожнього руху, зовнішнього освітлення наявність та стан дорожніх знаків.
    Особливу увагу під час огляду буде приділено організації роботи щодо ліквідації ямковості, у першу чергу, на міжнародних, національних та регіональних автодорогах, облаштуванню аварійно-небезпечних ділянок, місць концентрації ДТП та забезпеченню якісного освітлення наземних пішохідних переходів.

     Начальник СРПП Новоушицького ВП ДВП ГУНП України області капітан поліції П.П.Мазур

    26.04.2017На виконання вимог Законів України «Про Національну поліцію» «Про дорожній рух» проводить весняний комісійний огляд доріг

    Після зими українські дороги потребують ремонту, прибирання, поновлення дорожніх знаків, розмітки тощо. Наразі проводиться ретельне обстеження стану вулично-дорожньої мережі України.
    Наприкінці березня й упродовж квітня Державтоінспекція проводить весняний комісійний огляд доріг. До обстеження будуть залучені представники Укравтодору, Укрзалізниці, Укртрансінспекції, місцевих органів виконавчої влади та комунальних організацій. Робота у взаємодії з фахівцями профільних галузей дозволить отримати аналіз та пропозиції щодо вирішення існуючих проблем.
    Під час огляду буде перевірено стан покриття проїзної частини (наявність деформацій у вигляді ямковості, осідань, колійності та ін.), узбіч, смуги відведення, придорожніх територій, тротуарів, автопавільйонів, технічних засобів організації дорожнього руху, зовнішнього освітлення тощо.
    Особливу увагу під час огляду буде приділено організації роботи щодо ліквідації ямковості, у першу чергу, на міжнародних, національних та регіональних автодорогах, облаштуванню аварійно-небезпечних ділянок, місць концентрації ДТП та забезпеченню якісного освітлення наземних пішохідних переходів.

    Начальник СРПП Новоушицького ВП ДВП ГУНП України В Хмельницькій області капітан поліції П.П.Мазур

    09.03.2017ДАІ перевірить стан утримання автодоріг та готовність дорожніх і комунальних служб до зими

    Відсьогодні Державтоінспекція спільно з представниками Служб автомобільних доріг, облавтодорів, Укрзалізниці та комунальних організацій розпочинає осінній комісійний огляд автомобільних доріг.
    Мета заходу – усунення недоліків в утриманні вулично-дорожньої мережі та перевірка готовності дорожніх та комунальних служб до зими.
    Під час огляду фахівці перевірять стан покриття доріг, технічних засобів регулювання дорожнього руху, забезпечення видимості тощо. Особливу увагу приділять аварійно-небезпечним ділянкам доріг, місцям концентрації ДТП.
    Також будуть перевірені комунальні та дорожні служби в частині їх готовності до утримання доріг у зимовий період. Ці підрозділи повинні забезпечити належний технічний стан снігоприбиральної техніки, достатні запаси паливно-мастильних матеріалів та піщано-соляної суміші, а також бути готовими до оперативного реагування у випадку різкого погіршення погодних умов.

    Т.в.о. начальника ВДАІ з обслуговування Новоушицького району УДАІ УМВС України в Хмельницькій області
    капітан міліції П.П. Мазур

    07.10.2015«Якщо не хочеш створити проблеми собі та іншим - не пий за кермом!»

    Є один дуже мудрий вислів: «Володієш інформацією - значить озброєний!». Щодо попередження дорожньо-транспортного травматизму застосовується в якості проведення глибокого аналізу скоєння ДТП, вивчення не тільки їх наслідків, але і передумов.
    Згідно багаторічному вивченню даного питання, працівники Державтоінспекції цілком упевнено можуть сказати, що однією з головних причин скоєння дорожніх пригод, які впливають на тяжкість наслідків, є керування транспортом у нетверезому стані. Так, у поточному році в обласному центрі ця причина ДТП є третьою за значимістю.
    Працівники ДАІ першочергову увагу приділяють профілактиці саме даного грубого порушення ПДР, в тому числі й за допомогою демонстрації фотографій із місць ДТП при проведенні бесід із водіями.
    Але ні бесіди, ні значні штрафи, ні перспектива позбавлення права керування транспортом, ні загроза адміністративного арешту чи оплатного вилучення автомототранспорту, ні тим більше почуття власного самозбереження або відповідальності за життя і здоров'я оточуючих, не є достатнім стримуючим фактором для деяких водіїв.
    Під впливом алкоголю у людини спотворюється сприйняття дійсності, він робить невірні висновок про швидкість руху, відстані до перешкод, у нього знижується швидкість реакції. І тому фінал такого водіння, як правило - аварія.

     Т.в.о. начальника ВДАІ з обслуговування Новоушицького району УДАІ УМВС України в Хмельницькій області капітан міліції П.П. Мазур

     01.09.2015


Безпечна дорога до школи: в Україні розпочинаються профілактичні заходи «Увага! Діти на дорозі!»

    На території нашої держави з 20 серпня стартує комплекс профілактичних заходів «Увага! Діти на дорозі!». Своєрідний «місячник безпеки» проводиться щорічно, й вже став доброю традицією.
    Акція триватиме до 20 вересня.
    Літні канікули добігають кінця, а це означає що на вулицях міст та селищ знову побільшає маленьких пішоходів. Аби нагадати дітям Правила дорожнього руху, призабуті за літній період, інспектори ДАІ проведуть у перші дні вересня уроки з правил безпечної поведінки на дорозі, забезпечать чергування біля шкіл для безпечного пересування дітей до місць навчання.
    Крім того, для підготовки вулично-дорожньої мережі до нового навчального року, Державтоінспекція здійснить обстеження ділянок, що прилягають до територій дитячих та навчальних закладів та якими проходять маршрути руху шкільних автобусів.
    Державтоінспекція звертається до керманичів авто: не забувайте, що поведінка дитини на дорозі часто є непередбачуваною, тож слід бути особливо уважними до маленьких учасників дорожнього руху. мПриділити більше уваги малюкам потрібно й батькам. Пам’ятайте - безпека ваших дітей насамперед залежить від вас. Не полінуйтеся вкотре нагадати дітям основні правила безпечної поведінки на дорозі, пройдіть з ними маршрутом від будинку до школи, звертаючи увагу на особливості дорожнього руху. І звичайно, дотримуйтесь правил самі, адже найкраще навчання – це ваш особистий приклад правильної поведінки.

     Т.в.о. начальника ВДАІ з обслуговування Новоушицького району УДАІ УМВС України в Хмельницькій області капітан міліції П.П. Мазур

     01.09.2015© 2005-2019 Новоушицька районна державна адміністрація Хмельницької області

UkrNET - поисково-информационный ресурс


Версія сайта для осіб з вадами зору

Основний дизайн сайта

Ласкаво просимо!

Зворотній зв'язок:

e-mail:
admin@nu-rda.gov.ua поштова адреса:
вул.Подільська, 17,
смт Нова Ушиця
Хмельницкої області,
Україна, 32600

телефони:
+380688449980, (03847)21281, (03847)21170
fax: (03847)21878


"Гаряча лінія" з головою адміністрації:
перший вівторок місяця
з 10.00 до 11.30
за телефонами
+380688449980, (03847)21170


Режим роботи райдержадміністрації:

понеділок-четвер:
8.00-17.15
п'ятниця:
8.00-16.00
перерва на обід:
12.00-13.00
вихідні дні:
субота, неділя

Хмельницький обласний контактний центр:
0382795079,
0382703081


Каталог
корисних
посилань