Новоушицька районна державна адміністрація Хмельницької області
English          Русский


Карта сайта
Адміністратор сайта


Новоушицьке відділення поліції Дунаєвецького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області
ІНФОРМУЄ
(скоїлось, сталось)


  
Працівниками Новоушицького РВ УМВС України в черговий раз виявлено факти незаконного вилову риби

    Під час рейдових перевірок по боротьбі з браконьєрством у межах операції «Нерест» працівниками Новоушицького райвідділу міліції виявлено вже п?ять фактів незаконного вилову риби на затоках Дністровського водосховища. По даних фактах порушені кримінальні провадження за ч. 1 ст. 249 Кримінального кодексу України (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом), чотири з яких направлено до суду.
    Так 19 травня 2015 року працівниками міліції було виявлено на затоці р. Дністер біля с. Березівка Новоушицького району два факти незаконного лову риби забороненими знаряддями лову (сітками). По одному із фактів порушено кримінальне провадження за ч. 1 ст. 249 КК України де санкція передбачає штраф від 1700 до 3400 гривень або до 3 років позбавлення волі з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого, а по другому факту головним державним рибінспектором Новоушицького району складено на порушника адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства), який буде направлений до Новоушицького районного суду для розгляду.

     Начальник СДІМ Новоушицького РВ УМВС майор міліції А.І.Лопатюк

     26.05.2015


 

«Угода з совістю» правоохоронців Новоушиччини

    На даний час на території нашої держави набирає обертів загальнонаціональний Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів». Ініціатором поширення ідеї цього Руху серед правоохоронців Хмельницької області, 04 квітня 2015 року, став начальник Управління МВС України в області Микола Олександрович Семенишин.
    06 квітня 2015 року, начальник Новоушицького районного відділу Юрій Олександрович Білянський, вийшов з пропозицією до своїх підлеглих прийняти участь в даному русі та укласти так звану «угоду з совістю», на що місцеві правоохоронці погодилися, також було внесено пропозицію запросити керівників району, представників органів місцевого самоврядування, громадських діячів і активістів району та залучити засоби масової інформації, з метою поширення даної ідеї Руху в серед рушійних сил Новоушицького району, заради розбудови нової та процвітаючої держави.
    09 квітня 2015 року о 12 годині, в актовому залі Новоушицького районного відділу Управління МВС України в Хмельницькій області відбудуться заходи присвячені поширенню ідеї загальнонаціонального Руху«Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів»серед правоохоронців, до участі в цих заходах запрошуються керівники району, представники органів місцевого самоврядування, громадські діячі та активісти району.

     06.04.2015  

Нарада в територіальному центі соціального обслуговування (надання соціальних послуг)


    05.03.2015 на базі Новоушицького територіального центру було проведено нараду за участі начальника сектору ДІМ, старшого о/у СКР Новоушицького РВ УМВС, директора Новоушицького територіального центру, а також соціальних працівників.
    Під час даної наради було обговорено питання щодо покращення профілактичної роботи, а також попередження вчинення умисних злочинів стосовно осіб похилого віку, самотніх громадян, визнаних недієздатними, осіб які потребують опіки та піклування, недопущення незаконного відчуження у них житла та земельних ділянок. Окрім того доведено до відома присутніх, проведення профілактичних заходів Новоушицьким РВ УМВС щодо попередження шахрайств на території Новоушицького району та наведено приклади скоєних шахрайств на території обслуговування за минулий та поточний роки.
    При цьому розглянуто питання координації спільних дій, з метою захисту осіб похилого віку та пенсіонерів від злочинних зазіхань. Узгоджено спільні заходи щодо активізації профілактичної роботи з попередження вчинення відносно них злочинів та надання соціальної допомоги, здійснення патронажу та забезпечення безпеки цієї категорії осіб

    10.03.2015 

Правоохоронці Новоушиччини очищують район від нелегальних посівів снотворного маку


    На території Новоушицького району триває оперативно-профілактична операція «Мак-2014».
    Працівниками боротьби з незаконним обігом наркотиків та сектору дільничних інспекторів міліції Новоушицького районного відділу Управління МВС України в Хмельницькій області, проведено ряд рейдів з метою виявлення та знищення нелегальних посівів маку та конопель, перекриття каналів надходження наркотичних засобів до споживачів, встановлення та притягнення до кримінальної відповідальності осіб, які займаються незаконними операціями з наркотиками та недопущення витоку в незаконний обіг наркотичної сировини рослинного походження.
    24 червня 2014 року, в ході проведення одного з таких рейдів, правоохоронцями виявлено плантацію снотворного маку. На присадибній ділянці 57-річної жительки одного з сіл району було виявлено та вилучено 5692 кущі опіумного зілля. Жінка пояснила, що навесні цього року висіяла насіння маку та вирощувала нарковмісні рослини для випічки.
    Усі вилучені рослини направлені на судово-хімічну експертизу. Відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 310 «Посів та вирощування снотворного маку чи конопель» Кримінального кодексу України.

    09.07.2014 

Кажуть, що міліція починається з дільничного інспектора!!!


    18 червня дільничні інспектори міліції України відзначають своє професійне свято. Цей день об’єднує працівників сектору ДІМ усіх поколінь. У першу чергу, хочемо привітати ветеранів за їхню багаторічну роботу, неоцінений досвід, життєву мудрість, якими вони щедро діляться із молодими працівниками.
    Не зважаючи на проблеми, пов’язані з непростою ситуацією сьогодення, наші дільничні інспектори намагаються робити все, аби забезпечувати належний правопорядок на території Новоушицького району. Докладаючи максимальних зусиль у боротьбі із злочинністю, готовністю у будь-яку хвилину прийти на допомогу людям, часто ризикуючи і власним життям. Велику підтримку у зміцненні правопорядку надає громадськість та трудові колективи нашого району.
    За сумлінну службу та з нагоди професійного свята хочемо висловити щиру подяку начальнику сектора дільничних інспекторів міліції Лопатюку А.І., старшимдільничним інспекторам Бабію В.М.. Коверді В.В.,а також дільничним інспекторам міліції Павлішену В.І., Талапчуку Б.П., Ляховському В.О., Саранчуку А.М., Висоцькому М.С., Становському С.С., Гринишину В.А., та помічнику дільничного інспектора Дердюку В.О..
    Тож прийміть, шановні наші колеги, найщиріші вітання, бажаємо всіляких гараздів у житті. І завжди пам’ятайте, що найвищою оцінкою Вашої роботи є довіра людей, їхній спокій та здоров’я.

    З повагою
    керівництво Новоушицького РВ УМВС України

    17.06.2014 

Хотіли допомогти близьким чи здійснити купівлю в Інтернеті, а стали жертвою ШАХРАЇВ


    Останнім часом дожителів Хмельниччини телефонують невідомі особи й намагаються шляхом шахрайства виманити гроші. Зазвичай зловмисники телефонують з одноразової телефонної картки та представляються начальниками різних інспекції або силових структур й під різними приводами просять або вимагають гроші.Тому періодично, з метою легкої наживи, представники криміналітету за допомогою телефону, наявної інформації і шахрайства обманюють громадян, отримуючи від них матеріальні блага. Отримати гроші вони можуть не виходячи з дому, бо Ви самі віддаєте свої кошти і не підозрюючи про це.
    Схожі авантюри мали місце і в Новоушицькому районі. Схем було кілька. Скажімо, 30 травня ц.р. близько 12:00 години в с. Антонівка, невстановлена особа представившись працівником виправної колонії зателефонувала до місцевої жительки, та повідомила що її брат знаходиться в важкому стані та йому потрібно на лікування кошти в сумі 2947 гривень. Після чого жителька с. Антонівка зателефонувала своїй сестрі, жительці смт. Нова Ушиця, яка 30 травня ц.р. близько 14.30 години в смт. Нова Ушиця, перерахувала через термінал на картку "Приват Банк" кошти в сумі 2947 гривень.
    23 травняц.р. близько 13:00 години в смт. Нова Ушицяневстановлена особа, під приводом купівлівесільноїсукні, зателефонувала до жительки с. Струга, та зясувавшиїїанкетнідані та інформацію про банківськукартку "Приват-Банк", шахрайським шляхом заволоділагрішми в сумі 1872 гривень, післячогозясувавшианкетнідані та інформацію про банківськукартку "Приват-Банк", яка належитьїїматері,шахрайським шляхом видурила гроші в сумі 18453 гривень.
    21 березняц.р., о 12.00 годининадійшлаписьмовазаявавіджителькисмт. Нова Ушиця, про те, що 18 березняц.р., близько 16.00 годининевідома особа, шляхом довіри за допомогоюмережіінтернет, під час продажу жіночоїхутряної жилетки. незаконно заволоділа коштами в сумі 1100 гривень, якіостання перерахувала на вказаний рахунок.
    Тож, шановні жителі Новоушичини, переконливо радимо: будьте обережними та уважними. Попередьте своїх рідних та близьких, особливо прискіпливо ставтесь до випадків, пов’язаних із використанням грошових коштів, - єдина мета шахраї їх у вас видурити.
    І наостанок: якщо ви все ж стали через власну необачність жертвою шахраїв – негайно звертайтеся до міліції. Чим раніше ви повідомите про злочин, тим більша ймовірність того, що правоохоронці знайдуть шахрая

    05.06.2014 

Cмертельний постріл


    Надзвичайна подія 13 березня цього року сколихнула весь Новоушицький район. Близько 18 години 30 хвилин до Новоушицького РВ УМВС надійшло повідомлення від лікарів швидкої медичної допомоги про те, що 24-ох річний житель смт. Нова Ушиця, на ім’я Сергій, покінчив своє життя самогубством у власному будинку. Як з'ясувалось пізніше, юнак з особистих причин дістав із сейфа свою мисливську рушницю, та здійснив собі постріл в область грудної клітини. Отримане поранення виявилась не сумісним із життям, через що помер на місці.
    Керівництво Новоушицького райвідділу звертається до усіх власників мисливської зброї та наголошує, що причиною даної події є неналежне зберігання зброї та боєприпасів. Щоб уникнути подібної трагедії у вашій сім’ї, забезпечте надійне зберігання своєї зброї, виключіть будь який доступ до місця зберігання зброї та боєприпасів сторонім особам, особливо дітям.

    З повагою
    Начальник Новоушицького райвідділу С.М. Яценко

    20.03.2014 

Боротьба з браконьєрством


    Відповідності до доручення начальника УМВС України в Хмельницькій області від 08.11.2013 в період з 09:00 год. 09.11.2013 до 15:00 год. 09.09.2013, з метою зміцнення правопорядку, забезпечення належної безпеки громадян, недопущення порушень правил полювання та стабілізації оперативної обстановки в населених пунктах району, силами працівників Новоушицького РВ УМВС України, управління громадської безпеки та УДАІ УМВС України в Хмельницькій області, РМОП «Беркут», військовослужбовців ВВ МВС в/ч 3053, громадськості та працівників лісового господарства Новоушицького району проведено профілактичне відпрацювання території нашого району.
    Із числа задіяних до проведення заходів працівників ОВС та членів громадського формування з ОГП створено 9 мобільних груп, загальною чисельністю 34 особи.
    Кожній групі поставлено завдання щодо перевірки дотримання громадянами правил полювання, виявлення та документування адміністративних правопорушень, перевірки способу життя підоблікового елементу, а також роздано відповідні плани-завдання.
    Проведенням заходу охоплено центральну територію смт. Нова Ушиця, де найбільше розміщено торгівельних і розважальних закладів, села з ускладненою оперативною обстановкою та найбільшою концентрацією громадськості, а також території баз відпочинку, розташованих на узбережжі річки Дністер.
    Загалом в ході відпрацювання виявлено та задокументовано 11 порушень адміністративного законодавства України, з них 2 за порушення правил полювання (ст.. 85 ч. 1 КУпАП), при цьому вилучено мисливську зброю.

    Начальник СДІМ Новоушицького РВ УМВС України в Хмельницькій області майор міліції А.І. Лопатюк

    09.11.2013 

Запалено свічку пам’яті


     22 серпня 2013 року о 10.00 особовий склад Новоушицького РВ УМВС України в Хмельницькій області, на чолі з начальником, підполковником міліції С.М.Яценком долучилися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті».
    Ця акція організована з нагоди Дня вшанування пам’яті працівників міліції, які загинули під час виконання службових обов’язків.
    Під час акції хвилиною мовчання вшановано пам'ять всіх працівників міліції, які загинули під час виконання службових обов’язків.

     22.08.2013 

Врятоване життя!


     Літо – це пора не лише активного відпочинку, а й посиленої уваги до правил безпеки.
    В розпалі літнього сезону більшість відпочиваючих прямують до води. Однак, не потрібно забувати, що вода не терпить жартів тих, хто не вміє себе вести на природі, не знає, або не дотримується елементарних правил поведінки на воді. Нехтування простими речами інколи призводить до трагічних наслідків.
    З метою зміцнення правопорядку, забезпечення безпеки громадян, зокрема дітей, в місцях масового відпочинку дільничними інспекторами міліції Новоушицького РВ УМВС України в Хмельницькій області постійно проводяться відпрацювання в місцях літнього відпочинку громадян на березі р. Дністер.
    6 липня 2013 року під час одного із таких рейдів дільничним інспектором міліції врятоване життя дитини.
    Близько 17.00 години неподалік бази відпочинку «Батьківська хата» в урочищі Калюс, що біля с. Рудківці Новоушицького району, дільничним інспектором міліції Анатолієм Саранчуком було помічено, що в річці Дністер під час купання почала тонути неповнолітня дитина, яка знаходилася сама на воді. Не розгубившись дільничний негайно кинувся на порятунок дитини та витягнув її із води на берег, після чого передав її родичам, які відпочивали неподалік.
    Пізніше з’ясовано, що врятовану звати Аліна Мельник, 2000 року народження, жителька м. Жмеринка, Вінницької області. Вдячність матері врятованої дитини безмежна. За професійні дії та героїзм мати Оксана разом із донькою Аліною щиро дякували дільничному інспектору міліції Саранчук А.М.
    Попереду ще кілька місяців активного відпочинку людей на воді, а отже і посиленої роботи для рятувальників. Відпочиваючим потрібно пам’ятати і ретельно дотримуватися їхніх порад поводження на воді. Це вбереже від непоправного лиха.

     Звертаємось до усіх, хто приїздить відпочивати на береги Дністра та інших водойм, з переконливим проханням неухильно дотримуватися правил поведінки на воді.
Не купайтеся у місцях, необладнаних для цього, а також перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння або якщо маєте проблеми зі здоров’ям. Також приділяйте увагу дітям: не дозволяйте їм пірнати, навіть гратися на березі водойми дитина повинна під наглядом дорослих. За будь-яких надзвичайних подій викликайте рятувальників за телефоном 101. При цьому чітко подайте усю інформацію: де, з ким і що сталося. Іноді від швидкості і чіткості Ваших дій залежить життя і здоров’я оточуючих.

     09.07.2013

«В об’єктиві - дільничний інспектор міліції»


     Одними з основних критеріїв оцінки роботи дільничного інспектора міліції є не лише розкриття злочинів та припинення протиправних діянь, але й вміння працювати з людьми, надання їм як правової допомоги в межах своєї компетенції, так і допомоги тим громадянам які цього потребують.
    Так протягом зимового періоду поточного року дільничними інспекторами міліції вже неодноразово надавалася різного роду допомога громадянам, що проживають на території нашого району. На сам перед це особам похилого віку та одиноко проживаючим особам, які потребують опіки та піклування. Дана робота дільничними інспекторами міліції продовжується і по теперішній час, що сприяє підняття іміджу служби та належної співпраці з населенням.

     14.03.2013

Профілактика в загальноосвітніх закладах.


     Новоушицьким РВ УМВС України в Хмельницькій області відповідно до доручення УМВС України в Хмельницькій області, «Про проведення профілактичної роботи по запобіганню наркоманії та злочинності в учнівському середовищі» а саме працівником ГКМСД Новоушицького РВ УМВС України спільно із дільничними інспекторами міліції та працівниками сектору карного розшуку в період з 11 по 15 лютого 2013 року проводилися зустрічі із учнями загальноосвітніх закладах Новоушицького району. Метою зустрічей було провести бесіди щодо профілактики наркоманії, учинення тяжких та особливо тяжких злочинів неповнолітніми, профілактики кримінальних правопорушень, які вчиняються неповнолітніми і пов’язані з вандалізмом та наругою над могилами. За період проведення вище зазначених заходів були проведені зустрічі у 22 школах Новоушицького району, а також було проведено демонстрацію відеоматеріалу на тему «Профілактика наркоманії».

     Ст. о/у ГКМСД Новоушицького РВ УМВС України в Хмельницькій області лейтенант міліції В.О. Бєляєв

     18.02.2013

Співпраця співробітників Новоушицького РВ УМВС України з кримінально-виконавчою інспекцією


     Злочинність – це суспільне явище і боротьба з нею триває з історії виникнення самого суспільства. Які причини скоєння повторних злочинів людьми, які уже раніше переступали закон? Чому не всі громадяни, які були раніше притягнуті до кримінальної відповідальності, стають на шлях виправлення а продовжують протиправну поведінку, вчиняють нові злочини та правопорушення? І які напрямки ведення належних профілактичних заходів, щоб побороти це негативне явище. Таким темам була присвячена спільна оперативна нарада працівників служби дільничних інспекторів, кримінальної міліції в справах дітей Новоушицького РВ УМВСУ та працівників Новоушицького районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції, яка нещодавно відбулася в приміщенні райвідділу міліції.
    Під час наради були обговорені питання спільної діяльності по виконанню покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, додатково були вивчені вимоги нормативних документів для покращення організації індивідуально-профілактичної роботи серед осіб, які перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції. Значну увагу було приділено причинам та умовам, що сприяють вчиненню повторних злочинів, особливо неповнолітніми, що викликає серйозне занепокоєння. Так, зокрема в минулому році неповнолітній, який перебував на обліку кримінально-виконавчої інспекції вчинив новий злочин і зараз відбуває покарання в місцях позбавлення волі. Працівники кримінально-виконавчої інспекції ведуть облік засуджених осіб, роз’яснюють порядок та умови відбування покарання, їх права та обов’язки повідомляють про відповідальність за порушення громадського порядку та вчинення нового злочину, беруть участь у виховній роботі, проводять з ними індивідуальні бесіди. Службами кримінальної міліції в справах дітей та дільничними інспекторами міліції щомісяця перевіряється поведінка та спосіб життя засуджених осіб за місцем проживання, однак робота в даному напрямку потребує покращення і налагодження більш тісної взаємодії між службами, посилення контролю за виконання засудженими обов’язків, які покладені на них судом. Необхідно шукати нові шляхи та методи, залучати громадськість, щоб зменшити кількість злочинних проявів.

     Начальник СДІМ Новоушицького РВ УМВСУ в Хмельницькій області майор міліції Лопатюк А.І.

     18.02.2013


    

Діяльность ВДАІ Новоушицького РВ УМВС У в Хмельницькій області за дванадцять місяців 2012 року.


     За період з 1.01.2012 по 31.12.2012 року працівниками відділення ДАІ під час нагляду за дорожнім рухом було виявлено 1246 порушень ПДР. В тому числі: 169 водії, які керували в стані алкогольного сп’яніння, також за звітний період розкрито 4 злочини загально-кримінального характеру пов’язаними з транспортними засобами. За період 2012року помітне покращення профілактичної роботи по попередженню випадків дитячого дорожньо – транспортного травматизму з боку відділення ДАІ, надається практична допомога педагогічним колективам профтехучилищ, загальноосвітніх шкіл, дошкільних закладів, школярів в навчанні дітей знання правил поведінки на вулицях та дорогах, контролю їх поведінки поза урочний час, що в свою чергу запобігає скоєння ДТП за їх участю, проведено бесід в трудових колективах -192, в автогосподарствах - 185, в навчальних закладах -138, виступів по радіо -36, виступів в пресі - 27, надано допомоги учасникам дорожнього руху – 1776.
    Під час перевірок утримання вулично - шляхової мережі району було перевірено 4687км. доріг, 1024 км вулиць, в ході проведення відповідних заходів на посадових осіб дорожньо-комунальних організацій складено адмінпротоколи: 25 адміністративних протоколів за утримання доріг в належному стані, 22 протоколи за пошкодження (забруднення) доріг, 17 протоколів за невиконання приписів ДАІ, а також видано 65 приписів на усунення недоліків в утримані вулично-шляхової мережі району.
    При ускладнені погодніх умов працівниками ВДАІ надавалась посильна допомога учасникам дорожнього руху, щодо усунення причин, та умов ускладнення дорожнього руху, а також надавалась допомога дорожньо-комунальним організаціям щодо очищення проїзних шляхів району.

     Начальник ВДАІ Новоушицького РВ УМВС України в Хмельницькій області майор міліції В.Я Грібов

     18.02.2013

В ізоляторі – свій режим


     Працівники прокуратури району систематично проводять перевірку дотримання норм чинного законодавства в кімнатах для доставлених і затриманих чергової частини та ізоляторі тимчасового тримання райвідділу внутрішніх справ. До участі в перевірці вони також залучають медичних працівників, а також інспекції пожежного нагляду та техногенної безпеки, органів місцевого самоврядування та інших.
    На час проведення перевірки в ізоляторі тимчасового тримання райвідділу міліції ніхто не утримувався. Адже ще 28 січня його роботу тимчасово призупинено, у зв’язку з погіршенням кліматичних умов, а саме через різке похолодання та зниження температури повітря, що не відповідає встановленим вимогам.
    Щодо самого ізолятора то, звісно, це не санаторій. Але затримані забезпечені індивідуальними спальними місцями, постільною білизною, гарячим харчуванням, посудом, засобами особистої гігієни, є душова.
    В порівняння з попередньою перевіркою тут покращилися побутові умови затриманих, облаштовано окремі санвузли.

     18.02.2013

Знайдено і врятовано


     09.12.2012р. в 21 годині 45 хвилин в Чергову частину Новоушицького РВ УМВС України в Хмельницькій області надійшло повідомлення від чергового по РВ МНС про те, що громадянин Грінчук Олександр Володимирович, житель села ЖабинціНовоушицького району, зранку пішов з друзями на полювання і до цих пір не повернувся, на дзвінки не відповідає.
    Незважаючи на складні погодні умови, сильний сніг, який посилювався, завірюху та мороз, слідчо-оперативна група Новоушицького РВ УМВС України в складі: слідчого Головатюка М.В., оперуповноваженого сектору карного розшуку Облядрука О.В., дільничного інспектора міліції Павлішена В.І.,старшого інспектора патрульної служби Охоти А.М. та міліціонера-водія Солодкого Р.Г. не дочікуючись співробітників МНС, так як була дорога кожна хвилина, адже мова йшла про життя людини, а також враховуючи складність метеорологічної обстановки, вирушили на пошуки зниклого.
    Пройшовши близько 10 кілометрів лісом та засніженим полем, працівники міліції виявили заблукавшого, який був на підпитку і не зміг самостійно рухатися та зорієнтуватися на засніженій місцевості.
    Як виявилось пізніше, що після вживання деякої кількості спиртних напоїв громадянин Грінчук О.В. відокремився від гурту мисливців і заблукав у лісі. Тільки дякуючи оперативним діям працівників міліції, вище вказаний громадянин був врятований і не замерз у лісі. До того ж, під дією алкоголю Грінчук О.В. почав вимагати від працівників міліції щодо негайної доставки його в ЦРЛ.
    В результаті оперативним діям працівників міліції останнього було опитано і доставлено до його місця проживання.

     24.01.2013© 2005-2019 Новоушицька районна державна адміністрація Хмельницької області

UkrNET - поисково-информационный ресурс


Версія сайта для осіб з вадами зору

Основний дизайн сайта

Ласкаво просимо!

Зворотній зв'язок:

e-mail:
admin@nu-rda.gov.ua поштова адреса:
вул.Подільська, 17,
смт Нова Ушиця
Хмельницкої області,
Україна, 32600

телефони:
+380688449980, (03847)21281, (03847)21170
fax: (03847)21878


"Гаряча лінія" з головою адміністрації:
перший вівторок місяця
з 10.00 до 11.30
за телефонами
+380688449980, (03847)21170


Режим роботи райдержадміністрації:

понеділок-четвер:
8.00-17.15
п'ятниця:
8.00-16.00
перерва на обід:
12.00-13.00
вихідні дні:
субота, неділя

Хмельницький обласний контактний центр:
0382795079,
0382703081


Каталог
корисних
посилань